Electro
Bus

Čo je
to
electro bus?

Modulo je modulárny autobus, ktorý môže mať rôzne kapacity osôb, a taktiež rôzne typy pohonných systémov.

Modulo autobusy sú nízkopodlažné a zaručujú vysoký komfort pri cestovaní.

Chránia životné prostredie, majú nízke prevádzkové náklady.

Vďaka špeciálnemu usporiadaniu dverí a zväčšenému rázvoru kolies sú plne kompozitné, a majú ľahké samonosné karosérie.

Výsledok hovorí samo za seba: absolútna novinka autobusu, ktorého je radosť užívať a hospodárne sa s ním jazdí.

bus
interior

Zvonka
malý,
zvnútra
veľký

Vďaka inovatývnemu usporiadaniu dverí a hriadeľa, vie Modulo prepravovať viac osôb ako autobusy konkurenčných značiek v rovnakej veľkosti. Medzitým autobus ponúka vynikajúci výhľad z obrovských okien. Bezpečné nastupovanie a vystupovanie istia priestranné dvere a nízkopodlažnosť autobusu.

70%+ Nízkopodlažnosť
1,2m Šírka dverí

Ultra ľahká
karoséria

Hmotnosť autobusov Modulo je podstatne nižšia ako ostatné oceľové autobusy. Autobusy Modulo sú vyrobené z laminátových kompozitov. Vďaka tomu majú nižšie zaťaženie hriadeľa, nižšiu spotrebu, a tým pádom majú oveľa nižšie prevádzkové náklady.

karoséria
-20% Nižšia
celková hmotnosť
inside

Modulárna
sústava

Vďaka modulárnej karosérie je možné objednať si autobus v troch prevedeniach s rôznymi možnosťami sedenia pre cestujúcich. Modulárna konštrukcia taktiež umožňuje aby sa mohol pohonný systém dodatočne vymeniť za úplne nový, a tak aj tým zvyšuje životnosť kompozitného telesa.

Priestranný interiér výborný
výhľad

Interiér autobusu Modulo pôsobí akoby bol o kategóriu väčší. Poskytuje koherentný vysoký strop pre cestujúcich. Obrovské okná umožňujú výborný výhľad na mesto.

cestovanie
nasledujúci
predošlý
150cm
Šírka
dopravného
koridora
120cm
Šírka dverí

Široké dvere
rýchla
výmena cestujúcich

V mestskej hromadnej doprave je dôležitý rýchly tok nastupujúcich a vystupujúcich pasažierov. Toto môžeme zabezpečiť veľkou, súvislou plochou kabíny so širokými dverami. Autobusy Modulo majú úplne ploché široké chodby s plochým nizkopodlažným nastupovaním a bubny kolies nezužujú kabínu.

Nulové
emisie

Vďaka drastickému zníženiu hmotnosti a ekologickým riešeniam hnacích reťazí majú autobusy Modulo výrazne nižšie zaťaženie životného prostredia ako konkurenčné autobusy. Celoelektrická hnacia reťaz umožňuje prevádzku s nulovými emisiami. V mestách zostáva vzduch čistejší a povrch vozovky sa tiež menej poškodzuje.
Ochrana životného prostredia
0g
emisia

Nízke
prevádzkové
náklady

Ľahký podvozok a elektrický pohon vedú k nízkej spotrebe, čo umožňuje úspornejšiu prevádzku. Prínos nízkej hmotnosti spočíva v tom, že v dôsledku zníženého zaťaženia na nápravu je životnosť autobusov predĺžená, čím sa znížia ďalšie náklady na prevádzku autobusov.

flash
c48 e
(minimo)
c68 e
(medio)
c88 e
(optimo)
Stiahnuť technické špecifikácie
technické údaje

Napíšte

nám